| strawberrycool14 a întrebat:

Cum sa-mi fac parul maine la scoala?happy... vreau ceva stilat si elegant, dar simplu de facut!happy

9 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Cauta aici
http://www.perfecte.ro/how-to
Mult succes in noul an!

| jj62 a răspuns:

Poi se poate sa ratezi tu prima zi de scoala fara o freza de aia Feng Shui -_-

| tatyana15 a răspuns:

Incearca o coada de cal sau un coc...depinde de lungimea parului tau...

| tatyana15 a răspuns:

Incearca o coada de cal sau un coc...depide de lungimea parului tau...

| EleonorM a răspuns:

Iti poti face niste bucle in fata iar restul parului ti-l poti indrepta cu placa. Pe bucle poti aplica niste ceara de par sau fixativ, ca sa reziste mai mult.
O sa fie perfect! Simplu, elegant si romantic.

| BluishAngel a răspuns:

Hey.happy
Asta depinde cel mai mult de cum este tuns parul tau si cat de des si lung e. Daca este des, ai putea sa il imparti in trei parti si fiecare parte o impletesti pe rand.Astfel obtii 3 cozi impletite.Din acestea, impletesti o alta coada.Eu i-am facut aceasta coafura unei prietene care are parul des si i-a stat excelent de bine, arata foarte cool si interesant. Daca aceasta coafura nu se potriveste la parul tau, ai putea sa il intinzi cu placa sau sa iti faci niste bucle dragute, dar nu foarte mari fiindca nu mai sunt la moda.
Mult succes.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YjZVMPE0D2k&feature=g-u-u încearcă.