| MARRRRRYYA a întrebat:

Bună, cum scap de mustată? Merci

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna :*
Cu ceara, benzi epilatoare(nu big!), penseta pe care deja o utilizezi.eu ma fac la salon si sunt foarte multumita deoarece eu sunt o fire mai sensibila, iar la salon imi iau mustata fara ca sa simt vreo durere.foloseste o crema de la farmacie pentru zona iritata/sensibila sau crema de galbenele
Sper ca te-am ajutat :*
Fundita?batting eyelashes [-o<

24 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu folosesc crema depilatoare "Depil Zero", dar e din Italia.
Cauta crema depilatoare pentru zone sensibile.

| russyy a răspuns:

Crema veet.pentru fata

| andrei213 a răspuns:

Lama...+spuma =jos mustatawinking

| nikol a răspuns:

Foloseste benzile cu ceara pentru fata. sunt benzi inguste micute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pensezi.(eu asa am scapat, deja se rareste la minewinking )

| kurinkita a răspuns:

Doar prin barbierit/epilare. Alta sansa nu ai.

| Cataaaッ a răspuns:

Poti sa te pensezi singura, sau intreab-o pe mama ta. Success!

| Pirkko a răspuns:

Ti-o epilezi.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ceara calda la salon
penseta

| biancaalexe a răspuns:

Cu penseta laughing sau daca nu cu ceara.winking

| papusikatha a răspuns:

Cu ceara.

| AliceDC a răspuns:

Cu ceara sau cu benzi de ceara rece sau te duci la un salon de cosmetica

| lady_6820 a răspuns:

Nuami cu ceara bafta

| Deny1333 a răspuns:

Te... epilezi.

| claudiu_9632 a răspuns:

Pai depinde. daca esti barbat te barieresti iar daca esti fata te epileziwinking sunt mai multe metode: cu ceara, cu crema cu epilatoru. parerea mea cu ceara e cel mai bine tine mai multwinking

| AndreeaEllie a răspuns:

Pai cu benzi de ceara...te poti duce la salon sau te poti face acasa (le gasesti in supermarketuri si sunt bune. s-a facut si o prietena de-a mea ...nu te doare daca asta te nelinisteste big grin)

| ღClauuღ a răspuns:

Ti`o epilezihappy

| dianamaria95 a răspuns:

Incearca sa folosesti ceara veet speciala pentru zona respectiva

| Ododododo a răspuns:

Ceara sau banda adeziva

| 3l3na a răspuns:

Poti folosi benzi de ceara pentru fata...dar cel mai bine ar fi sa te duci salon...big grin

| agentulagent a răspuns:

O epilezi

| Oliveoo a răspuns:

O razi sau o pensezi[daca esti fata].

| WTFPLM a răspuns:

Sexwinking sau poate preferi dragoste tongue

| andrei213 a răspuns:

Sa dea dumnezeu sa iti creasca barbalaughing