| BlackD a întrebat:

Buna happy Cum te-ai imbraca la RMA maine? Premiile muzicale- Craiova, 8. iunie.2012 b-) Eu sunt cam in pana de idei si mi-ar placea sa stiu cum v-ati imbraca voi daca ati merge :d
Multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| YesOMG a răspuns:

Eu una m-am decis sa ma imbrac intr-o rochita foarte frumoasa de ocazie. dar dupa m-am hotrarat sa ma imbrac in pantaloni scurti cu opincute (new yorker) sau tenisi(all star) cu strampi de coloarea pielii pentru ca se potriveste cu pantalonii scurti si e la moda cu un tricou lasat pe un umar. asta daca esti fata.
Dar presupun ca acum m`am uitat la poza si as zice dupa parerea mea ca esti baia (sa nu te superi)happy. dar. ai puea sa te imbraci in tenisi cu bermude. preferabil blug happy si cu un tricou. chiar cu un slogan sa sustina Craiova happy.
Sper ca te-am ajutat foarte mult :*:X

| BlackD explică (pentru YesOMG):

Sunt fata rolling on the floor). Poza de la profil e unu bun in ea, de aia am pus`o rolling on the floor)
Craiova forever for RMA! \m/

2 răspunsuri:
| AndraaaN a răspuns:

Si eu merg, dar chiar nu stiu. cred ca in blugi :p o sa fie ingesuiala mare... sa nu-ti iei ceva pre scurt! laughing