| Rebbbeca a răspuns:

Interesanti deoarece eu nu prea port big grin Ii ador pe cei tip ochelari de tocilari.Dar nu conteaza daca imi plac sau nu deoarece tu alegi happy Eu mi-am spus doar parerea.

| BeliebersGJB a răspuns:

Sunt Superbiismug

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Incearca ceva de aici : http://melimeloparis.ro/produse/bijuterii.html. Poate te ajuta. Bafta.

| ciociiba a răspuns:

Nu prea imi plac. Dar sti ce nu inteleg? cui ii pasa daca le place sau nu? nu imi zi ca i cont de ce spun altii, sau? prost faci, daca tie iti plac ti asta e tot ce conteaza happyhappy

| EmoRose a răspuns:

Sunt super frumosi dar conteaza sa-ti placa tie! :* mie cel putin imi plac

| dana942 a răspuns:

Faini happy