| Ronnie35 a întrebat:

Cum vi se par produsele de la Oriflame?

As vrea sa stiu si eu cum sunt:
- luciurile de buze Very Me Mood
- cremele de dus
- crema anticelulitica Swedish Spa
- exfoliantele de fata si cele de corp
- crema hranitoare pentru maini si corp Milk & Honey Gold

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt multumita de luciurile de buze, nu mi se par "lipicioase" precum cele de la Avon, cremele de dus sunt ok, crema hranitoare pentru maini si corp o foloseste mama si e multumita.
Crema anticelulitica nu am folosit-o, dar din cate am auzit, nu este prea buna...
o colega de-a mea foloseste exfoliante si au zis ca sunt bune.
Bineinteles, parerile difera.happy

| Sophie26 a răspuns:

Buna! Sunt foarte bune! Nu te mai stradui sa ii intrebi pe altii deoarece ei nu pricep ce le spui pentru ca nu au folosit niciodata in viata lor! Incearca! Succes!

| Ronnie35 explică (pentru Sophie26):

Pai intocmai, eu m-am gandit ca, punand aceasta intrebare imi vor raspunde doar cei care au incercat produsele. big grin
Apropo, esti cumva reprezentant Oriflame?

| Allyyyyy a răspuns:

Sunt bune, eu folosesc doar Oriflame happy

| Crissie90 a răspuns:

Ca si machiaj iti recomand produsele de la Very me! au un pret foarte bun si accesibil si sunt si tare bune. in schimb nu te baza pe cremele anticelulitice, nu prea functioneaza!