| Biby a întrebat:

Cum vi se pare tinuta asta?
Tricou negru cu imprimeu roz "I want be super star!" o fusta de blugi deasupra genunchilor, o pereche de dresuri albastre cu inimioare roz? Ce ar trebui sa-mi iau in picioare? tenisi din paiete mici negre cu sireturi albastre sau o pereche de cizme de primavara putin mai sus de glezna culoarea roz deschis?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Foarfeca a răspuns:

Ai spus ca ai fusta de blugi deci te indrepti spre un stil mai funk. Eu spun ca cizmele ar fi prea elegante pentru tinuta asta si ca tenesii s-ar portrivi. Succes!

6 răspunsuri:
| Biby explică:

P.S:Asa vreau sa merg la meditatie.

| chupachups1234 a răspuns:

Dresuri albastre cu inimioare roz? Pluuus cizme roz? Pe bune?

| Christelle a răspuns:

Ai putea sa iti iei tenisii, dar daca aveau sireturi negre erau mai ok. Asa mi se pare cam incarcat. In rest e ok. big grin

| AlExUtZ_4596 a răspuns:

Ar merge mai bine cizmele daca zici ca sunt de culoarea roz deoarece o sa se potriveasca cu dresul si cu tricoul. sper ca ti-am fost de folos

| AdorDresurile a răspuns:

Cizmele roz :o

| emo_4562 a răspuns:

Eu zic ca te-ai imbracet bine, dar mi se pare mai fain cizmele roz sunt mai potrivite cu fusta de blug! Sper ca te-am ajutat funda.te rog nu am nici una! macr tu fii buna si da-mi funda