| HasaEduard07 a întrebat:

Bună, cunoașteți pagini care vând accesorii precum lanțuri/brățări/etc... făcute din argint adevărat? (Vorbesc de pagini românești).

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te poti baza, vin vopsite. La un magazin specializat in asta e indicat sa platesti

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi in Mall? Sunt atatea argintării pe acolo. Si se pot verifica fizic. Ai sa primesti cine stie ce panaramă de argintărie vopsită, vorba lui OCP.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La eMag sunt magazine care colaboreaza cu ei. Daca au reclamatii aia zboara din lista eMag. Bijuteriile vin cu certificat de garantie. Eu de acolo mi-am luat la nunta de argint. Nu mai stiu firma!

| sierra1 a răspuns:

Ia de pe eMAG - e plin de ceea ce cauți tu

| AdrianaBacescu a răspuns:

Prin mall sau pe net.

| Aurora99 a răspuns:

Dap. Indira, ComAccent SRL(cel mai mare si mai fain parerea mea), metaphora.ro