| Carmeeeeen a întrebat:

big grin Am nevoie de un raspuns clar, rapid si bun. Vreau sa-mi cumpar extensii de par clip-on din par natural si nu stiu de unde sa aleg. Ori de la Loredana Chivu (TopStyle) ori de la Bianca Dragusanu (Divisima). Ajutooor! :*

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Salut.

Eu ma uit la emisiunea Loredanei Chivu si a Anei, si am vazut ca Loredana are multe, multe extensii care arata bine si care sunt bune ( sigur sunt luate de acolo ). Deci sfatul meu este sa le iei de la ea.

Pa, pa.

| bula2014 a răspuns:

Bianca ca pe Loredana Chivu nu o stiu.

| cristina2254 a răspuns:

Bianca, eu de-acolo am extensii de par, cei de la divisima sunt foarte profi.

| patyzuka a răspuns:

Eu zic de la Loredana Chivu si sora mea folosea de acolo