| LarisaXD a întrebat:

Buna big grin ce culoare de par ati prefera, intre saten si roscat inchis >: mentionez ca am pielea destul de inchisa :* Thanks.

Răspuns Câştigător
| Valleria a răspuns:

Saten merge mai bine la cei cu pielea inchisa

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce preferi tu.Eu il prefer saten.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Saten sau negru, parerea mea.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să arăţi ca o ţigancă. Nu oricare, din-aia cu fustă înflorată. Lasă şatenul.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Satennn! Fara discutii! Roscatul inchis poate parea de prost gust. Satenul e o culoare mai naturala, mai feminina!
Satenul prinde bine pe oricine, dar roscatul(deschis/inchis) le avantajeaza pe fetele mai "palide" big grin
Dar e decizia ta (duuh, normal laughing )
Fundita?

| LarisaXD explică (pentru NesquikDuoSpecial):

A da`to deja big grin dar multumesc frumos oricum :**

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru LarisaXD):

Deci? Ce culoare te facii? Nu-l lua in seama pe Laichzeit! Presupun ca te faci ca Antonia big grin
Sa pui pozeee, please! puppy dog eyes

| LarisaXD explică (pentru NesquikDuoSpecial):

O sa pun sigur big grin sper doar sa prinda calumea, pentru ca eu acum sunt vopsita ...blond laughing)

| SootheMySoul a răspuns:

Este decizia ta, nu ma bag dar si eu sunt si am prietene ce au pielea mai inchisa si le sta bine in saten/brunet.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Saten inchis

| Sanziana00 a răspuns:

Roscat

| LarisaXD explică:

Va multumesc frumos:*

| MissBaW a răspuns:

La pielea mai inchisa merge mai bine saten. happy

| DiutzaDeDe a răspuns:

Saten ombre. Adica la radacini sa fie saten inchis si incet incet spre varfuri sa se deschida. Ceva gen Antonia.Ar arata perfect pe cele cu tenul inchis.

| LarisaXD explică (pentru DiutzaDeDe):

Mersii de idee:* te pup.