| piticutz a întrebat:

big grin ce fusta m-ar avantaja? avand in vedere ca am 1, 55 inaltime, picioare scurte si grosute.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Prose15 a răspuns:

Scurta si colorata

| andreeamihele a răspuns:

Alba sau gri si sa fie putin deasupra genunchilor.

| MeddyMaddy a răspuns:

O fusta care sa nu fie nici prea scurta nici prea lunga, ceva care sa fie deasupra genuchilor.

| BruneTTe a răspuns:

Fix asa sunt si eu. Ne avantajeaza fustele ori mai scurtute ori lungi de tot (pana in pamant. si asa se poarta anul acesta). Nu e recomandat sa porti o fusta pana la genunchi.

Eu (pentru ca am picioarele groase mai ales in dreptul gambelor), port mai mereu cizme care sa urce pana sub genunchi aproape (sau nu chiar) si arata superb cu o fustita si un maieut alb acum vara. Gasesti cizmulite de vara peste tot. Picioarele se vad mult mai frumos in ele. Sper sa te ajute.

| Teo08 a răspuns:

Eu una as sugera sa porti o fusta lunga pana in pamant, fiind lunga pana in pamant o sa ai impresia ca esti mai inalta sau ca picioarele tale sunt mai lungi putin. P.S: daca ai purta o rochie lunga ai putea sa iti iei si o pereche de incaltaminte cu toc sau cu talpa ortopedica.winking