| dynasmile21 a întrebat:

Buna big grin Cine imi poate recomanda un demachiant foarte bun? Am tenul mixt spre gras si nu imi place sa folosesc servetele demachiante.
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Tis farmaceutic, lapte demachiant cu miere si proplis.gasesti si in faramacii si in plafar.

pace!

| DiamondShine a răspuns:

Tocmai mi-am cumparat si eu unul de la Garnier,l-am incercat odata la o pr si mi-a placut f mult, lasa tenul foarte fresh, avand la baza strugurii(care sunt detoxifianti).Eu mai am din cand in cand probleme cu tenul(se ingrasa f repede)si abia astept sa vad rezultatele.Incearca-l,este cel verde.

| Black_Cherry a răspuns:

Hemel

| Helvete a răspuns:

Si eu acelasi tip de ten si folosesc demachiant Doina, dar nu crema, ci lichid. E la sticluta de plastic alba si scrie cu mov pe ea Doina si jos "formula 2" [nu am idee ce inseamna asta, dar asa scrie]. Ti-l recomand. happy

| octavianpas a răspuns:

First -ul este pe baza de aloe si este foarte bun.

| judygreer a răspuns:

Sunt foarte bune cremele demachiante de la Garnier Naturals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca laptele demachiant bioten de la elmiplant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca laptele demachiant Bioten de la Elmiplant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieftin si foarte bun http://reviews.katrina.ro/demachiant-bifazic-balea-dm.html

| Ioana_9236 a răspuns:

Sunt multe demachiante. Poti incerca de la Garnier.winking

| sheslikethewind a răspuns:

Bioten de la Elmiplant... e vreo 10 lei, e preferatul meu. Intreaba la naturist.

| LoreNNa_7302 a răspuns:

Eu folosesc un demachiant de la garnier care este pentru orice tip de ten si eu consider ca este bun. Il recomand si pentru tine happy.