| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin cu ce se potriveste o rochita : cu o banda neagra sub bust, simpla sus iar dupa banda cu floricele alba, albastra.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar potrivi o esarfa neagra cu buline albe pantofi albi si cercei rosi iar sa fii machiata pe la ochii si buze cu rosu sa se potriveasca cu cercei daca esti roscata nu mai trebuiedar daca nu trebuie ok te pup sper sa et ajute sfaturile mele vei arta super iti promit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se potriveste cu mana

| alecssia a răspuns:

Cu niste pantofi cu ceva piatra in fata ma refer ceva sclipitor asemanator cu diamant (nu trebuie sa fie diamant), sa fie negrii si inalti, un colier din argint cu o pietricica albastra, cercei la fel, o bratara de argint sau un ceas alb, un plic negru cu ceva albastru sau alb pe el (de ex o funda sau ceva de genul asta)
Sper ca te-am ajutat kiss.