| unknown a întrebat:

Buna:d
mi se ia pielea de pe spate si umeri arata foarte urat pentru ca am locuri cu piele mai alba si locuri cu pielea bronzata chiar nu mai stiu ce sa fac, nu pot purta maieuri sau tricouri cu maneca mai scurta
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| blackspell a răspuns:

Seara stai cu strat gros de crema, baie cu abur, si roaga vreo prietena sa te cojeasca de tot, ca de cojit tot o sa te cojesti...si daca se vede urat, mai bine renunti la bronz decat sa stai ca un dalmatian!

1 răspuns:
| ancutsa13 a răspuns:

Foloseste produse intens hidratante, lapte de corp, ulei de corp pentru bebelusi etc.