| dragutza14 a întrebat:

daca am parul cret ce ar trebui sa folosesc ca sa-mi steie parul ca si cum las fi spalat?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Adica ud? Se folosea ulei de par dar nu ti-as recomanda, chiar arata ca nespalat. Foloseste spuma de par si defineste-ti buclele in asa fel incat sa iti stea bine. Poti sa il si intinzi cu placa din cand in cand ca sa iti mai schimbi look-ul. Bafta happy

2 răspunsuri:
| MLE a răspuns:

Foloseste ceara de par! E ca un fel de gel dar e mult mai eficienta si il poti lasa asa cret sau si mai sau sa fie mai drept happy.batting eyelashes.

| dianamarianadya a răspuns:

Buna, deci ori placa de par cret, ori sa te piepteni bine, bine! sper sa te ajute...