| bibiicaaa a întrebat:

Daca ar fi sa va faceti reprezentante, ce firma ati alege? AVON, Lady's, Infinity sau Oriflame? De ce? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Geo1234 a răspuns:

Avon, cu siguranta Uite niste motive :
-http://www.avoncosmetics.ro/......unior.html
-http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/your_dream_opportunity.page
produsele Avon sunt cele mai cautate in Romania! deoarece celelalte nu sunt cunoscute de oameni asa de bine! si in privinta preturilor produselor avon, ele sunt pentru tote buzunarele, si discontul este mare il vezi aici : http://www.claudia09avon.eu/......-comenzii/

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La firmele care au discount mare și calitate în produse!
Pa, pa.

| NCL a răspuns:

Amway este o firma care se ocupa si de uz casnic dar si cosmetic. produsele cosmetice sunt putin scumpe adica un set de demachiant, tonic demachiant de ochi si buze si crema hidratanta costa in jur de 170 ron.dar acestea se folosesc cu picatura ..nu trebuie sa te demachezi de 2 ori. in plus sunt produse eco! www.amway.ro plus de asta majoritatea produselor sunt concentrate~!

| Anq209 a răspuns:

Yves Rocher happyE chiar buna.Si sunt niste produse...super,de calitate.Si ofera cadouri.Ai incredere eu sunt reprezentatawinking

| 1DPinkpOint a răspuns:

..hmm..Oriflame,pentru ca firma aceea e de cand lumea si se stie ca e firma serioasa, ofera cadouri si chestii, si nu gasesti reprezentanti Oriflame peste tot, pe cand la Avon gasesti oriunde, pana si la scoala generala aveam cate 2-3 ajutoare/reprezentanti Avon, chiar si o profa!happy