| LittleAngel_7794 a întrebat:

Buna!

Daca doresc sa-mi comand un produs de pe okazii.ro de la un vanzator, pot sa-l contactez si sa-l intreb daca face reducere? Ati incercat? Ar fi vorba de niste ochelari la 25 lei si as dori sa-i primesc la 20lei.Multumesc! Cam cum ar trebui sa-l iau la vorba ca sa faca reducerea?(nu ma refer la lucruri indecente sau vulgare)

1 răspuns:
| cathwoman a răspuns:

Eu zic sa-i scrii un e-mail.Am incercat si mi-a raspuns...insa nu cred ca la pretul asta mai face reducerebig grin