| brunetik_9381 a întrebat:

daca este cineva din Barlad as vrea sa-mi zica si mie o cosmeticiana buna care penseaza bine.Am fost pana acum la vreo doua cosmeticiene si m-au pensat aiurea. Am nevoie urgenta de o persoana care penseaza bine nu sa-si bata joc se sprancenele mele.Multumesc de raspuns

3 răspunsuri:
| MANDY_2679 a răspuns:

Pai n-ai un salon de cosmetica acoloraised eyebrows?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...cu raspunsul mai cu intarziere.este o fata la modern, langa hotel moldova, monalisa o cheama, e super pe bune, am multe prietene care la ea se duc... sper sa-ti fi fost de folos:*
papa.ai gija de inehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Majestic. E o fata Elena parca si o penseaza si pe sora mea, si ea e foarte multumita.