| Ema1234 a întrebat:

Daca fac 80 de abdomene in fiecare zi + alte exercitii pentru fese si colacei, cam in cat timp as slabi, si cate kg? Am actual 49 kg si o inaltime de 1.56-57 happy.

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Dupa ora 20.00 nu mai manca nimic, acest lucru este indicat si de medic. Iar exercitiile te vor ajuta pentru conturarea formelor. In general greutatea pe care o ai e ok si singurul luru care ar trebui sa-l faci este sa-ti tonifiezi corpul.

| alex9911896 a răspuns:

Nu te mai stresa, atâta, și asa ai kg potrivite, du-te la Kango și are sa îți placa happy funda acum?

| andreeaxxl a răspuns:

Esti ok zic eu, dar daca vrei sa slabesti, pe langa sport trebuie sa ai si o alimentatie echilibrata.

| BadAngel33 a răspuns:

Pai nu cred ca ar trebui sa faci exercitii.
Adica la 49 de Kg si o inaltime de 56-57 de cm esti chiar Ok.