| thunderstruckanto a întrebat:

Bună! Dacă îmi pun extensii de gene (fir cu fir) oare o să mai pot merge la antrenamentele de înot? Mersi!

7 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Așteaptă o săptămână minim și apoi poți

| Cipi1212 a răspuns:

La ce îți trebuie extensii de gene?

| doareu237 a răspuns (pentru Cipi1212):

N o sa inteleg niciodata raspunsurile astea pe TPU sictirite, de ce vrea e fix treaba ei, ea a pus o intrebare si raspund cei care vor, n are nimeni nevoie de astfel de raspunsuri, n ai ce face cu viata ta sincer

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu prea, mai ales ca in primele 2 zile nu ai voie sa le uzi deloc

| JullErika a răspuns:

Trebuie să aștepți o perioadă de 2-4 zile înainte să te duci la înot. Trebuie să ți cont că dacă faci înot de 2-3 ori pe săptămână unele gene o să cadă repede sau o să-și piardă forma