| alinaWalina a întrebat:

Daca ma vopsesc o culoare inchisa, peste una deschisa, se prinde? Ca am mai incercat un nergu pe o nuanta de blond inchis, si nu a prins. Ce ar trebui sa fac ca sa prinda? sa o las sa actioneze pe par mai mult timp? nu as vrea sa merg la coafor pentru ca costa peste un milion.
mersi
dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

De ce sa nu fi prins? Poate nu ai lasat-o cat trebuia.

Incearca cu Casting Creme Gloss de la L`oreal. [ e f buna ] si eu folosesc. Sunt multumita de ea. Si in plus nu are amoniac. [ o las 30 de minute pe par. nu cum zic ei :-s]

Oricum. indiferent ce vopsea vei folosi ar trebui sa prinda. culorile inchise prind si acopera culorile deschise happy mai greu e invers. cand vrei din inchis deschis si atunci deja apare problema mult discutata : decolorarea happy

5 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Negru nu a prins? Negrul prinde pe absolut orice culoare. Nu imi pot da seama cum de tie nu ti-a prins. Ciudat.
Deci da, culoare inchisa peste culoare deschisa prinde.

| Miruna_7873 a răspuns:

Nu e nevoie sa te decolorezi din moment ce parul tau natural e deschis la culoare.
Incearca sa-l lasi mai mult pe par sa-si faca efectul ( minim 30 de minute)
Baftabatting eyelashes.

| Sin a răspuns:

Sa te decolorezi mai intai.Si pe urma aplici vopseaua. Daca vopseaua nu are recipient cu decolorant atunci o cumperi separat de la farmacie.

Răspuns utilizator avertizat
| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/