| Aηηy a întrebat:

Daca sunt satena deschis si vreau sa ma fac roscata culoarea asta :http://www.google.ro/......tp?/imgres ce parere aveti? as vrea sa ma vopsesc cu vopseaua aceea care se duce la 20 de spalari pentru inceput, credeti ca se prinde/?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Încearcă tinctură de castelani. O să iasă nuanţa aia, aproximativ, şi se curăţă la câteva spălări. O găseşti la farmacie. Nu te face cu vopsea, nuanţator că îţi arzi părul. Mai bine de multe ori şi sănătos, decât o dată şi cu părul ars în ultimul hal.