| andreeaoana99 a întrebat:

dati'mi si mie niste diete eficiente, mai simple doar de cateva zile. Dati'mi link'uri sau explicati'le voi.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Aici gasesti mai multe diete si o alegi pe cea care consideri ca ti se potriveste.Mult succes!
http://elena-amestecate.blogspot.ro/

| ramonika125 a răspuns:

O reteta de slabire eficienta este cea cu graphefruit, mananci inainte de fiecare masa jumatate si vei vedea ca are efecte spectaculoase.pup sper sa te ajute. funda?

| n1cknam3 a răspuns:

Eu am vazut de curand ca supele sunt cele mai bune ca diete, supa de pui simpla, supa de legume simpla, si supa de vita simpla au fiecare mai putin de 20 kal pe 100 grame, asta fara paine deloc, toate contin aceleasi ingrediente ( 2-3 cartofi mici spre medii, 2 morcovi, 1 ceapa, un sfert de ardei tocat, marar si patrunjel, o mana de fidea la sfarsit ) fideaua tine locul painii, numai ca la supa de pui adaugi puiul si la cea de vita adaugi carnita de vita viarta in 2 ape si spumata...