| corinutz07 a întrebat:

Buna,DAU FUNDA! Am mare nevoie de un site cu ajutorul caruia sa invat limba italiana deoarece o sa ma mut la scoala in Italia si trebuie sa o stiu.DAR...as dori ca sa pot alege ca limba materna limba romana nu engleza sau alta.Scuzati de categorie dar asa primesc raspunsurile mai repede.Multumesc anticipat >3.

Răspuns Câştigător
| buzylazybya a răspuns:

Exista pe youtube un curs numit italiana pentru romani. Eu de acolo am invatat italiana. Daca te ajuta ia-ti notite pe un caiet. Sper sa-ti fie de folos.