| Fllorentina a întrebat:

Buna :*, dau funda :) Ash dori sa va intreb ce se poate face cu primul accesoriu din aceasta imagine ( pun img mai jos ).
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:54&biw=1246&bih=688

Ma refer la acel accesoriu negru cu multi tepi :D.
Cum am spus mai sus intrebarea mea este : Ce pot face cu acel lucru? Parul cret? sau drep? sau? Are careva dintre voi? daca se poate lasat si un video:)mersi :*

6 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Este un bigudiu laughing) iti faci parul ondulat cu el laughing

| Fllorentina explică (pentru UbexFlo):

Nu este bigudiu propriu zis. Acesta vine atasat la ondulator si de aceea am rugat sa mi se dea un video pentru a avea o idee de cum as putea sa "manevrez ".

| Allexxee33 a răspuns:

Este foarte folositor cand esti tunsa bob. :p

| Fllorentina explică (pentru Allexxee33):

Dar ce faci cu el? laughing

| Larisa1998 a răspuns:

Probabil este pentru ati pune parul pe bigudiu...pentru a-l face indulathappy