| miha90z a întrebat:

dau fundita!

Acum o saptamana m-am inscris ca reprezentant Oriflame si aseara am dat prima mea comanda. Eu locuiesc in Bucuresti si am ales ca punct de livrare sediul de la Unirii. Intrebarea mea este : trebuie sa ast un e-mail de comfirmare cum ca a ajuns comanda sau ma pot duce azi sa o ridic? Si in general cand te duci sa ridici comanda cum se procedeaza? dai numar de client, buletinul si dai o semnatura?

2 răspunsuri:
| ladys a răspuns:

Incearca Ladys intr-o noua forma: http://ladysforladys.blogspot.com

| Trynda a răspuns:

Pai o sa te sune ei cand vine si te duci sa o ridici. Mi se pare ca iti da un numar de comanda. le dai lor numarul, act de identitate si semnezi ca ai primit comanda. Te suna ei. Asa stiu eu. big grin