| Brumilicious a întrebat:

dau fundita. sunt level 12 la lady popular si am urmatoarele sarcini de facut:
Obţine cel puţin 110 IQ.
Apartamentul nu este foarte comfortabil fară mobilele necesare...
Cumpără toate părţile din costumul Kasandrei.
acum, intrebarea mea este: unde gasesc hainele din costumul kasandrei? ( fiecare, bucat cu bucata, la ce magazin? )
mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Loly_9853 a răspuns:

Bună,
Acest link ţi-ar putea fi de folos: http://help.xs-software.com/online/games/ladypopular/87/ro/game.html( uită-te la costumul Cassandrei şi o să vezi fiecare haină la ce magazin o găseşti si cât costă).

Sper că ţi-am fost de folos!
Pa, pa!

1 răspuns:
| Loly_9853 a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţăă!