| Madalina_1661 a întrebat:

De cand m-am nascut sau de mica am in jurul ochilor un fel de cearcane adica sunt vanata si pe pleoapa, stiti cum pot indeparta aceasta invineteala dar fara fond de ten, ceva leacuri babesti, etc.

6 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Pai... sondul de ten ar fi ceva. dar daca nu vrei big grin poti face o pigmentare dar depinde ce varsta ai leacuri babesti nu prea cred ca sunt so luam asa daca ar fi sa folosesti ceva revitalizant pentru ochii contur etc. nu ar fi de tine ca doar nu ai 30 de ani:O poti folosi o pudra care nu prea se observa culoarea pieli sau sa te duci la un dermatolog sa iti dea o pigmentare pentru varsta ta cam atat stiu leacuri babesti la asa ceva nu stiu happy succes

| Annitu a răspuns:

Mie mi se par sexy vânătăile aleablushing

Răspuns utilizator avertizat
| TheCritic a răspuns:

Buna! Si eu am aceiasi problema si din pacate fondul de ten ramane singurul prieten pana la o anumita varsta.La mine e din cauza ca am inghitit lichid amnionic la nastere si cam asa sunt de mica. Mi-ar place sa vorbim pe id: popirismarie Sper sa scapam de asta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felii de cartof crud le aplici pe cearcane 20 min, se albeste dar efectul este doar de 1 zi

| dariuselu17 a răspuns:

Ai fost la doctor?