| Rallucadela a întrebat:

de cateva zile imi caut extensii din par natural, dar nu gasesc niciun site ok. Imi recomanda cineva un site? Vreau sa mi iau coada..ma batea gandul sa le cumpar de pe divisima, dar am citit pe forumuri ca mai mult e teapa..multumesc, fundita

6 răspunsuri:
| Mariii1 a răspuns:

Buna, eu am o prietena care a comandat de pe divisima, insa nu a fost multumita ( nu se potriveau cu imaginea de pe site ).

| Boracay a răspuns:

Buna! Uite aici: http://www.aliexpress.com/......04940.html Le comanzi direct din China... Dureaza insa 15-60 de zile pana iti vin la usa...

| Rallucadela explică (pentru Boracay):

Mersi, dar am nevoie de ele pana sambata laughing)

| Forever208 a răspuns:

Hei happy Ti-ai mai comandat pana la urma? Daca da, de pe ce site? :*

| MikeWill3 a răspuns:

Incearca Aliexpress! Majoritatea site-urilor mari cumpara dupa aliexpress extensii de par si vand mai scump! Aliexpress are transport gratuit si nu este teapa! Aici ai o lista cu cei mai buni vanzatori dupa aliexpress de extensii de par: https://trustsellers.com/best-aliexpress-hair-sellers/hair-sellers-list/