| Kindly a întrebat:

de ceva timp am descoperit o pasiune noua a mea : gentile. As dori sa ma apuc sa creez genti doar ca nu stiu de unde sa fac rost de materiale necesare, gen imitatie de piele sau ce materiale mai am nevoie ..plus carton pentu intarire si ata aceea groasa sau tipare online pentru genti. M-ati ajuta foarte mult daca mi-ati da ceva site-uri cu materiale speciale pentru genti sau imagini tipare genti. As dori sa fac business din asa ceva, deoarece nu gasesc in magazine decat genti aiurea chinezesti sau si alea cat de cat frumoase au niste preturi bomba, noroc ca am pe matusa mea in Canada care imi mai trimite cate o geanta superba, de aici a inceput si pasiunea pentru genti..cand am vazut ce genti frumoase sunt in alte tari si la noi doar chinezaresti. Vreau schimbare! orice site e bine venit sau propuneri de colaborari. Premiez raspunsul cel mai folositor plus note celorlalte raspunsuri.

2 răspunsuri:
| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Înceracă aici: http://accesorii-design.ro/? gclid=Cj0KEQiAzb-kBRDe49qh9s75m-wBEiQATOxgwfPE-pNpN50nb9xGQBY0vOpF61iUIdJsQjeovABmdT4aAjst8P8HAQ

au o gamă variată de accesorii pentru poșete.Cred că dânșii te-ar putea instruii foarte bine și în găsirea unui producător de materiale pentru marochinărie.

O zi frumoasă!

| Kaℓi a răspuns:

Incearca pe breslo.ro