| Anamaria771 a întrebat:

De ceva timp ma confrunt cu o problema. Sunt vopsita blond de cam 8 luni. Parul mi-a devenit din ce in ce mai uscat iar vârfurile sunt groaznice, se rupe. A fost vopsit si decolorat doar de 2 ori in astea 8 luni. Degeaba il cresc sus daca la vârfuri se rupe de fiecare data cand il periez. Voi ce imi recomandați? Ati apelat la vreun tratament in salon? Merita? Astept cu nerăbdare cat mai multe păreri. Menționez ca folesesc pe langa șampon si balsam, masca, uleiuri si seruri.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa te lasi de vopsit ca aparent ai parul mult prea fragil s-o suporte avand in vedere cate folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l tunzi. Cum ai zis si tu, degeaba creste radacina daca pierzi din lungime de la varfuri.

| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Iati un sampon balsam etc

| llLarisa a răspuns:

Iti umpli capu cu toate chimicalele. Cum ai vrea sa ai parul?