| denisa20 a întrebat:

De ceva timp ma gandesc sa ma tund dar nu stiu cum.Am parul lung(cu 2 palme peste umar) si il tin mai mult prins.Astept sugestiitongue

Răspuns Câştigător
| Adina_4189 a răspuns:

Buna! Uite un site, sper sa te ajute :)
http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori

11 răspunsuri:
| denisa20 explică:

Multumesc mult pentru raspunsurihappy

| IoanadArh a răspuns:

Daca il tii mult prins, si vrei sa continui asa, eu iti sugerez sa iti faci un breton care sa-ti stea cat mai bine si apoi sa iti faci cocuri dragute in crestet (se poarta acum si daca iti sta bine cu breton nu ai cum sa dai gres).

Daca vrei cu adevarat o schimbare, tunde-te scurt (deasupra de umar), ca sa nu mai fii tentata sa-l prinzi ca inainte. Incearca un tunsoare moderna cu o parte rasa, un breton asimetric si restul bob-scurt. Varianta asta vine bine si la drept si la ondulat (am vazut tipe si-si si arata ff dragut). Da-ne detalii despre parul tau si stilul tau, pentru ca important este sa te simti tu bine cu tunsoarea, nu neaparat ce e le moda, si sa-ti vina bine! happy

| joanna_1070 a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......rstyle.jpg Mie tunsoarea asta imi place foarte mult :)Ai putea sa incerci.

| Adina_4189 a răspuns:

Multumesc pentru funditatongue sper ca ti-a placut site-ulwinking

| wanda a răspuns:

Daca e drept tunde. te cu un colt mai lung unu mai scurt sau bob
big grin eu asa m.as tunde daca as avea parul dreptcrying
pentru ondulat habar nu stiuhee hee

| BeHappy_7009 a răspuns:

La zero.

| piticutza16 a răspuns:

Hi...
pai, sa vedem...mai intai trebuie sa analizam fizionomia ta si sa ne gandim cam ce ti-ar sta bine...eu sunt coafeza, daca vrei mai multe informatii lasa-mi id tau prin mesaj si vb. te pop succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca rihanna parul peste ochi si in spate scurt da ai grija la profesori si daca nu scurt pana la uneri adica scara de alea dou palmi de la umar in jos

| sandu_5803 a răspuns:

Vr sa te tunzi de tot, sau retusare?