| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappyde ceva timp pielea din jurul unghiei si de sub unghie a inceput sa se "zbarceasca"...ca si atunci cand faci baie si tii mult mainiile in apa. Ce sa fac? ce crema sau alte produse pot folosi ca sa imi dispara? fundita

Răspuns Câştigător
| Stylapostol a răspuns:

Salut. Ei bine, presupun ca e din lipsa de miscare, de vitamine si de aer curat (ma rog in Romania nu prea exista aeru curat da ma rog ). Nu lua creme si prostii din astea, cel putin niste Vitamine C sau D, sau mai bine niste antioxidanti, inpotriva oxidarii epidermei. Cel putin asa zic eu big grin...succes big grin

4 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Foloseste ulei de masline

| mona a răspuns:

Foloseste crema de maini cu glicerina de la farmec, e f buna

| LadyGA a răspuns:

Buna! eu iti recomand o crema de la neutrogena. e special pentru asa ceva, o gasesti in farmacii. bafta multa!

| R0CA19 a răspuns:

Incearca sa iei vitamine pentru pielehappy