| 111_9849 a întrebat:

De curand ma bate gandul sa-mi fac suvite. Sunt satena cu ochii caprui. Ce imi recomandati? Suvite ciocolatii sau suvite cu 2-3 nuante mai deschise decat parul meu sau alta combinatie? Multumesc!

3 răspunsuri:
| marya a răspuns:

In top se afla blondul caramel, aramiul, blondul miere, satenul deschis, auriul, blond tabac, blondul cenusiu pentru persoanele cu tenul mai deschis la culoare si nuantele de saten inchis pentru persoanele brune.

| Rawr14 a răspuns:

Sincera sa fiu eu mi-as face 2 suvite blonde si 1 de culoarea ciocolateiwinkingpentru ca si eu sunt satena si am ochii capruihappy