| AlinaAlyna a întrebat:

Buna de la slabit prea repede am facut niste vergeturii pe picioare ce pot face ca sa scap puppy dog eyes? funda?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Si mie mi-au aparut acum ceva timp (cred ca acum 1 an si ceva) si am facut sport periodic, nu am folosit creme speciale pentru vergeturi, decat normale si masam mai mult si au disparut, sa fiu sincera nici n-am realizat laughing. niste prietene au comandat de la oriflame crema speciala pentru verg si mi-au spus ca au fost multumite.

| AlinaAlyna explică (pentru Marii):

Si ce sport ai facutpuppy dog eyes?

| Marii a răspuns (pentru AlinaAlyna):

Am alergat cel mai mult si exercitii in casa. cele mai bune mi s-au parut cele de aici http://www.youtube.com/user/charliejames1975

| AlinaAlyna explică (pentru Marii):

Dami add xfakeidentity :*

4 răspunsuri:
| Danutsaaa a răspuns:

Cred ca poti scapa cu niste tratamente... Uite aici un site : http://www.romedic.ro/vergeturi-tratamente-antivergeturi-0P14532.Sper ca te--am ajutat;*