| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna de la un timp am foarte multe cosuri si nu stiu ce sa ma fac Dati-mi metode prin care pot scapa repede de ele in afara de cremeoh go onMultumesc Anticipat! Dau funda doar celui care imi da cele mai multe metode! Restu` Vot

8 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Uite eu nu stiu nici o metoda pe care o poti folosi in afara de creme
Eu folosesc un gel pe care il gasesti in farmacii.se numeste ''Seb-Prev Wash''.il aplici seara.dar inainte de asta trebuie sa te speli pe fata cu sapun Protexwinking.la mine functioneaza

| Dragon01 a răspuns:

Cosurile iti pot apare din mai multe motive.Cel mai des intalnit la adolescenta este datorita hormonilor.Calmeaza-ti hormonii si voi avea sanse mari sa scapi de ei.

| DeadXFragilXGirl explică:

App. nu am chef de creme si am mentionat mai sus si nici sa`mi controlez hormonii eu am spus clar si la subiect ca vrea ceva ca sa`mi dispara cosurile Dar vad ca intelegeti altcevaoh go onOk mersi oricum

| Toxicandy02 a răspuns (pentru DeadXFragilXGirl):

Eu am folosit usturoi si coaja de portocala.usuroiul il tai in 2 si folosesti stii tu partea aia taiata asa si la coaja de portocala(ma refer partea portocalie nu cea din interior)o storci pe cos.si app spala`te` mai des.si vezi ca usturoiul chiar da efect mi-a trecut intr-o singura zi::0pare ciudat dar merge.BAFTA:**funditapuppy dog eyeslove struck?

| DeadXFragilXGirl explică (pentru Toxicandy02):

App.Usturoiul in freci pe cosuri sau cum ca asta nu mi-ai spusbig grin

| Toxicandy02 a răspuns (pentru DeadXFragilXGirl):

Pui usturoiu pe coss! il tii cu mana acolobig grinsi daca vrei il freci laughing)

| Tcm1721 a răspuns:

De exemplu iti pui pe fata feliute de lamaie pentru ca ti le usuca foarte repede si astfel iti trec intr-un timp scurt. la mine a mers! happy

| marianvladau a răspuns:

Am inteles nici sex nu vrei sa faci nici creme nu vrei sa folosesti, atunci le poti stoarce si astepti sa treaca, sau sa apara altele, off mama mea ce subiect ...sau astepti pur si simplu si te rogi cuivrei tu sa treaca, daca nu crezi in dumnezeu te poti ruga timpuli sa treaca mai repede sau corpului sa nu mai scoata cosuri