| SheWolf2000 a întrebat:

De mai mult timp vreau sa-mi achiziționez un aparat de epilare definitiva SILK'N GLIDE cel verde. Intrebarea mea este : unii dintre voi ați cumpărat acest aparat? Daca da, este eficient, indeparteaza parul dupa prima ședință, poate fi folosit pe orice parte a corpului? Dau funda celui mai concret răspuns! Mulțumesc tuturor anticipat!

1 răspuns:
| Iustina_Sirghie_1986 a răspuns:

Nu l-am folosit dar am folosit altul de la Braun doare foarte tare nu îți recomand să folosești epilator.Este mult mai bine cu cremă depilatoare de gălbenele se găsește la magazine.Doar te dai stai vreo 8-10minute apoi te clătești la dus.Se duce tot părul nedorit.