| alexandra543 a întrebat:

De mult timp ma intreb: "Cine e cea mai frumoasa femeie din lume?". Am cautat si pe Google si am gasit un top 10. Cea mai frumoasa de acolo era Irina Shaik, care e chiar frumoasa, insa am intrat si pe alte bloguri, si cica erau alte vedete... Dupa cate vedete, missuri etc. cunoasteti voi, care vi se par cele mai frumoase? Daca si mie mi se par frumoasa, va dau fundita! kiss

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| dulkica a răspuns:

Sunt o gramada de femei frumoase in lume, nu cred ca e una singura :X

| Smiley_1917 a răspuns:

Ea va ramane pentru mine foarte frumoasa -> http://www.google.ro/......tp?/imgres FUNDA?;;)