| Andreea0612 a întrebat:

happy De obicei, ce culoare de haine cautati cand vreti sa va cumparati imbracaminte?

11 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Albastru, mov, verde, negru, roz...

| Furculingură a răspuns:

Nuanţe de culori cât mai închise. ( mov, albastru, negru, gri )
În niciun caz roz, galben...

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu de obicei ma uit dupa culorile pastelate.

| FadetoBlack a răspuns:

Te îmbraci cu ce vrei. Aleg negru, alb, gri, albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pe negru, inchise, culorii vii, cat mai colorate imi place, alb.
Te pup!

| MisFit20 a răspuns:

Cat mai simple, negru, albastru inchis, maro inchis. Fara fosforescente ca arati ca o sorcova.

| justmebi a răspuns (pentru MisFit20):

Ca o sorcova rolling on the floor)))) buna asta laughing

| lalaballet a răspuns:

Nu caut una

| justmebi a răspuns:

Negru..mov...albastru inchis

| CristinaMariaGG a răspuns:

Pai. mi-am cumparat destul de multe cu tinte. pentru ca se poarta acum ca vine toamna/iarna ghetute dinalea gen http://shopping.flu.ro/files/clients/2/2/p/69/botine-western-122279.jpg imi plac si vestele de blana si hainele de blana. plovorase blugi cat mai simpli pentru ca nu imi plac aia cu pietre pe ei si rupti si etc. sacouri. si cam atat:D

| Bonca_Liana_2000 a răspuns:

Cat mai inchis, mov, negru, gri si imi plac paietele pe haine negre.