| blackporcelain a întrebat:

de obicei toate manechinele au ochii verzi sau albastri, si pielea fara nici o alunita sau semne, vreau sa vad daca exista manechine, top modele internationale care sa aiba ochii caprui si sa aiba alunite, exista? vreau poze. FUNDA pentru cele mai multe poze a mai multor modele +vot :*

4 răspunsuri:
| Andra2012 a răspuns:

Http://4.bp.blogspot.com/......caprui.jpg Fotomodelele au si ele alunite doar ca-s ascunse de machieaj.

| Andra2012 a răspuns:

Sau Monica Columbeanu

| Andra2012 a răspuns:

La Next top model aproape toate aveau ochii caprui si alunite

| KellyGreen a răspuns:

Sa sti ca multe manechine isi pun lentile de contact ce schimba culoarea ochilor, deci majoritatea modelelor de top au ochi caprui iar alunitele sunt ascunse de machiaj. Insa multe actrite si celebritati de la Hollywood au ochi caprui si alunite si inca ceva sa stii ca alunitele sunt un semn al frumusetii, americani le spun beauty marks adica semne ale frumusetii.