| Dizzydizz a întrebat:

De unde pot cumpara creion de buze, gen ruj? E creion minat.In revista de la oriflame de luna asta stiti daca se gaseste?

7 răspunsuri:
| lorry_3345 a răspuns:

Buna poti: cauta un reprezentant oriflame si sati comanzi; poti cauta magazine oriflame

| lorry_3345 a răspuns:

Poti cauta un reprezentant.

| Crs a răspuns:

Gasesti peste tot! Si la Avon si la Oriflame, dar si in magazine. Daca vrei ceva mai calitativ iti recomand ceva de la L`oreal, Maybelline, Seventeen...

| cristina a răspuns:

De la avon sunt cele mai bunetongue

| lavynika a răspuns:

Nu stiu de oriflame, dar stiu ca au cei de la avon siil poti comanda online.Este foarte bun, costa in jur de 12 lei si se gaseste in patru nuante(maro, roz, mov si rosu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal 1 :cauta un reprezentant 2 cumpara din magazine 3 cumpara online scrie catalog oriflame si poti cupmpara online:d dar cele mai bune sunt de la AVON eu am unul roz gen ruj e min

| Negura_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Buna, te pot ajuta eu! ce nuanta doresti?