| MARRRRRYYA a întrebat:

de unde pot gasi vopsea colorata pentru. parin afara de site-uri

Răspuns Câştigător
| ammona a răspuns:

Iti pot recomanda un site de unde am incercat deja 5 nuante :))))
www.pisica-neagra.ro - in alta parte nu am gasit nici eu, am cautat cativa ani prin magazine si degeaba.

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Dacă eşti din Bucureşti ştiam că au vopsea albastră, magenta şi parcă şi violet la Melkior, în Carrefour Orhideea... nu ştiu cât de bune sunt, eu de obicei îmi comand Directions de pe net sau mă fac cu tot felul de porcărele de la farmacie

| danidani95 a răspuns:

De la magazinlaughing