| Fllly a întrebat:

De vreo 5 min incerc sa imi fac un piercing in buric eu singura cu un cercel medicinal, da nu intra cercelulaughing.big grin... ce sa fac sa intre confused

6 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Mai bine stai potolită că poate faci o infecţie, uite aici alt subiect pe această temă :
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t273228.html

| madalicious a răspuns:

Iti trebuie un pistol special ca sa intre repede fara pic de durere. Dar il gasesti greu.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Sa stai potolita...sau poate ai fc gaura prea mica laughing

| Siimo a răspuns:

Fato. stai cuminte mai bine du-te la un salon care se ocupa cu asa ceva ca e mult mai bine!

| soricica a răspuns:

Sincer dupa parerea mea, iti trebuie ceva curaj sa faci asta SINGURA. Du-te mai bine la un salon special, e mult mai sigur.
Bye:*

| Insanity a răspuns:

Ai facut gaura prea mica.Am "asistat" si eu la un asemenea "experiment" laughingIncearca sa largesti gaura dar ai mare grija sa nu te infectezihappy