| Andreea301099 a întrebat:

Buna, de ziua mea primesc ceva din partea celor de la Avon si Oriflame?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, de la avon primesti un cadou, de la Oriflame nu stiu cum procedeaza ei.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu nu am primit de 4 ani de cand sunt la Avon niciun cadou, decat un mesaj dragut cu "la multi ani"si altele.

| LaviniAndreea16 a răspuns:

La Oriflame iti poti achizitiona seturi la preturi mult mai mici de ziua ta. Conditia e sa plasezi comenzi in 17 campanii consecutive..sau de cand te ai inscris sa nu ratezi nicio comanda