| laurasup11 a întrebat:

deci am o luna de imvu, nu mai primesc recompensa... Daca nu mai primesc recompensa zilinca cum mai fac eu credite..Ca parintii nu ma lasa sa platesc cu bani reali..As vrea sa spuneti daca pot primi iarasi recompensa. Daca nu..As vrea sa imi mai ziceti cum fac credite la imvu si sa explicati cum le faceti.

4 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

O metoda valabila pentru conturile la care varsta e peste 18 ani si vechime in joc de peste 1 luna e "rewiew products"
Se intra in joc, se intra si pe site aici http://www.imvu.com/peer_review/
se da click pe view in 3D si se incarca in joc cate un produs imvu, pentru a-l verifica. Dupa 30s pe pagina http://www.imvu.com/peer_review/ se poate spune daca produsul e ok sau nu, se da Submit si in felul asta se castiga 5 credite. Apare un nou produs si se continua tot asa, maxim 750 credite pe zi.

Daca varsta trecuta la cont e sub 18 ani, sau daca vechimea contului e mai mica de 1 luna, metoda nu mai e valabila.

Cei care joaca imvu stiu mai bine cum se fac credite :).

| laurasup11 explică (pentru LinxCont):

Mersi.Dar eu joc de 2 lunii imvu si am 17 ani!

| Rotaru_George_1993_dvLo a răspuns:

Trebuia sa-ti pui 18 ani la logare ca dupa ce termini free trial-ul (adica creditele zilnice care tin 30 de zile) sa poti sa faci cu peer rewiev.

| laurasup11 explică (pentru Rotaru_George_1993_dvLo):

Da dar nu am peste 18 ani am de abia 17..Pe 9 sept am implinit, si mai este mult pan la 18