| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Deci, am o mare dilema!
Am nevoie de un autobronzant bun, foarte bun!
Sau orice alta metoda de bronz in afara de solar!
Mersi!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Incearca bronzarea organica. Ti se pulverizeaza pe tot corpul o subsanta ce bronzeaza. Rezultatul se vede imediat si bronzul dureaza cam o saptamana sau mai mult. Este o metoda sanatoasa si se spune ca are efect antiimbatranire. Multe saloane au si aceasta metoda. Pretul nu il stiu dar te poti interesa usor. Pupic!

9 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Vroiam sa-ti mai spun, exista in farmacii o gama de autobronzante Piz Buin. Din cate am mai auzit si eu, se zice ca sunt cele mai bune autobronzante la ora actuala. Nu pateaza hainele, nu lasa o culoare portocalie. Singurul inconvenient este pretul. Sunt mai scumpicele. Pupic!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Ramo80):

Din cate am inteles, unele autobronzante, lasa urme, de exemplu daca ai sandale sau ceva si transpiri, se duce autobronzantul si raman pete, de aceea nu m-as risca, cu ele!
Nu conteaza pretul, doar sa fie bune!

| Ramo80 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Te cred! Eu inainte sa incep cu solarul, foloseam autobronzante. A doua zi aratam ca un leopard!laughing Plus ca miroseau asa enervant... Autobronzantele astea de la Piz Buin le-am vazut chiar in farmacia de la Kaufland, Sensiblu cred. Costa in jur de 150 de lei, deci mult mai scump decat cele normale. Am intalnit o fata care folosea si era super multumita, a zis ca nu s-a patat. Chiar acum citeam si pe net si am vazut pareri f bune despre produsele Piz Buin. Eu personal nu am folosit autobronzantul asta dar te mai poti interesa si poate il vei folosi cu drag. Pupic!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Ramo80):

Ok!
O sa ma interesez sa vad daca merita! Oricum, daca ar fi sa ne gandim la pret, cred ca ar trebui sa fie destul de bune!

Răspuns utilizator avertizat
| Anastasia4ever a răspuns:

Incearca bronzarea organica! Este mult mai sanatoasa decat orice alta metoda! Astept fundita happy

| AlinaaAli a răspuns (pentru Anastasia4ever):

Si sigur nu o sa am surprize neplacute apoi? big grin
In sensul ca s-ar putea sa ma trezesc jumate bronzata, jumate, nu si faze d-astea, sau sa se duca pe vreo mana, picior, etc!

| Anastasia4ever a răspuns:

Eu am incercat, si nu am avut parte de surprize neplacute! Intereseaza-te de calitatea saloanelor din zona ta si mergi la cel mai bun!

| ci0c0lata a răspuns:

Date cu ulei de masline pe corp
functioneazawinking
funda?