| emchristina a întrebat:

Deci am o prietena si e disperata. Are putina mustatalaughing adica nu ca la baietii laughing ca nu se prea vede dar ea are impresia ca dalaughingam tot incercat s-o conving sa se calmeze da nu vrea. Care e cea mai buna metoda sa scape de ea?laughingmersihappy

Răspuns Câştigător
| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Pai.in primul rand sunt multe metode.sa si. o epileze
cu ceara la un salon sua. poate folosi plasturi.se gasesc la farmarie. plsturi Gerocossen.sunt si ieftine si bune.eu din astea folsesc si sunt foarte bune.bafta :*

8 răspunsuri:
| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Aolo sa se duca dreacu al salonstraight face
doamne frate nu va ingrijiti delocstraight faceSi mai zice'ti de ce parte pareti imputitestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai un aparat de raslaughing

| sonya69 a răspuns:

Spune-i sa o indeparteze daca nu-i convine. decat sa sacaie pe altii si sa fie complexata mai bine scapa de ea si gata

| deeea_1471 a răspuns:

Cunosc.Am si eu o prietena la fel. Cel mai bine ar fi sa o dea jos cu cerara.Nu doare. funda?

| dreamygirl a răspuns:

Fie fir cu fir cu penseta, fie cea mai sigura metoda sa se duca la un salon si scapa de ea in 3 minute ( cu ceara) happyJos mustataaaaa!

| Eu0909 a răspuns:

Pai poti s-o iei cu benzi de ceara, cred ca e vb despre tine si ti-o fi rusine acum sa zici...parca te cunoaste cineva

| AndreeaMuffin a răspuns:

In primul rand cati ani are?
se poate :
1)sa o epileze
2)sa uite de ea pentru ca va creste (daca o rade) din ce in ce mai mult si mai des
3)sa se duca la salon daca doreste neaparat sa scape de mustata big grin

Hope i helped big grin

| Muflă a răspuns:

Dacă o și-o ia cu ceară s-ar putea să-i apară niște bubițe (mie așa mi se-ntâmplă frustrated)... Cu penseta iar nu e bine, dacă penseta e proastă și rupe firele în loc să le smulgă o să-i crească de parcă s-a ras. Cel mai simplu e cu epilatorul, chiar dacă doare oh go on Faci pe tine de câteva ori și dup-aia te obișnuiești laughing