| corny04 a întrebat:

happy
Deci.am vazut un lantisor la AVON tare dragut. Este in forma de ursulet acoperit cu pietricele. Este placat cu argint.
costa 30 de lei

Merita sa-l iau?
E prea "impopotonat" daca este acoperit de pietricele din alea stralucitoare?

Funda!

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Nu stiu daca esti multumita de raspuns dar eu incerc sa te ajut :nu este foarte impopotonat, dar important e sa-ti placa tie! eu spun ca daca tie iti place sa-l ei! chiar daca e cu pietricele sau nu! fa ce simti tu! eu zic ca da. doar sa-ti stea bine.

2 răspunsuri:
| Shutthefuckup a răspuns:

Odata ce tie iti place de ce nu. Conteaza sa fie pe gustul tau nu sa le placa altora. Si eu il am si e foarte dragut.:*

| sweetjelly a răspuns:

Buna, incearca sa te inspiri si de pe magazinul online al celor de la Meli Melo http://www.melimeloparis.ro/produse/sales-1.html/pagina/4. Au niste coliere foarte haioase cu animalute si pasarele la promo. Ma rog, nu-s din argint, dar trendy vei fi cu ele :)) Bafta!