| Pinguuuin01 a întrebat:

deci dacă am câteva lacuri noi şi nu le încep, nu le folosesc vor rămâne bune sau se vor face lipicioase (cum se fac de obicei cele vechi ). adică nu are nimic dacă stau cu toate că nu sunt folosite? (fundă)

Răspuns Câştigător
| deutssa1 a răspuns:

Pai daca nu le-ai folosit deloc nu se pot face lipicioase dar numai sa nu le desfaci pensula mereu, funda?

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Lacul pentru unghii are in general un termen de valabilitate de 24 de luni de la deschidere( asta insemnand ca a luat contact cu aerul).
Nu se va ingrosa si nu va fi lipicios atat de repede.