| bilushca a întrebat:

deci ma bate gandul sa ma vopsesc cu henna.am auzit ca are efecte foarte bune.si cum de cateva zile imi cam cade parul, as vrea sa incerc :-s...si asa ii mai dau parului si un strop de culoare.thinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi pe saten sau negru este relativ ok, cu mentiunea ca vei avea probleme la vopsirile ulterioare cu produse sintetice (adica vopselele de par clasice). Daca ai de gand sa folosesti de la Henna nuanta de blond, te sfatuiesc sa renunti. Iese in cap "culoarea morcovului".