| LoliTa_7237 a întrebat:

buna,
deci maine incepem sc bla bla bla:(( si as vrea sa imi dati niste idei cum sa imi prind parul adica cum sa mi-l fac
PS http://www.prieteni.ro/uploads/albumfoto/843118_Selena-G omez.jpg
cam asa sunt tunsa desigur dau fundita

3 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Buna, si eu am parul asemanator cu al tau, iarmaine mi-l voi indrepta cu placa si-l voi prinde intr-un coc astfel incat privit di n fata sa para bob( realizez asta prin faptul ca las acele parti pe prinse in coc), iar in spate voi prinde un glamurette in forma de fluture:*

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Eu iti sugerez sa il lasi asa cum este este foarte frumos sau poti sa pui o bentitza niste agrafe ceva de genu daca nu o codita ar fi frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti pui o cordeluta(roz, albastra, galbena)depinde de ce culoare sunt hainele pe are le imbraci... sper sa-ti fie de folos:*